Šimtadienis

Šimtadienis – tai ypatinga šventė dvyliktokams. Nuo šios dienos abiturientams lieka tik šimtas dienų iki egzaminų, iki to tikslo, kurio siekė dvylika metų. Taigi, pagal tradiciją kiekvienais metais vienuoliktos klasės mokiniai turi surengti šią šventę, kad ji būtų ypatinga dvyliktokams.
         Šiemet šimtadienis buvo švenčiamas vasario 28 dieną. Šventės tema – Išlikimas ,,Tvero“ saloje. Tarpusavyje dvyliktokai turėjo rungtis įvairiose rungtyse, kad iškovotų pagrindinį prizą.  Deje, visi dalyviai buvo išbalsuoti, išskyrus auklėtoją Kęstutį Mačernį. Jis laimėjo pagrindinį prizą – niekada neišeiti į pensiją! Apie kiekvieną mokinį buvo prisiminta trumpame video filmuke bei įteikti pusatestačiai.

Po direktorės sveikinimo žodžių dvyliktokai sušoko paskutinį šokį bei dėkojo vienuoliktokams ir mokytojams.