SKELBIMAI

 

Gerbiamieji Tėveliai,

              Rietavo sav. Tverų gimnazija vykdo mokinių registraciją į pirmą klasę, ikimokyklinio ugdymo grupę, priešmokyklinio ugdymo grupę 2019/2020 mokslo metams.
              Prašymai priimami gimnazijos raštinėje iki šių metų liepos 12 dienos. Turėti vaiko asmens dokumentą.

              Gimnazijos adresas
              Žemaičių a. 1, Tverų mstl., Rietavo sav.
              Tel. (8 448) 41 212

Gimnazijos direktorė

JUBILIEJUS

ŠEIMOS DIENA

 Konferencija balandžio 26 d.

 

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO

ŠVENTĖ TVERUOSE 

 

Informacija mokinių tėvams (globėjams)

 

Per mokinių atostogas, nuo 2018-02-19 iki 2018-02-22, kasdien nuo 8.30 iki 13.00 val. gimnazijoje rengiami individualūs tėvų susirinkimai pagal schemą M-T-M (Mokinys–Tėvai–Mokytojas).

 

Tema – pirmo pusmečio pažangos aptarimas.

Tikslinė grupė – 5-8 ir I-IV klasių mokinių tėvai.

Susitikimai vyks gimnazijoje, klasės vadovų ir dalykų mokytojų kabinetuose.

Kviečiame dalyvauti!

 

Skelbiami

 

RIETAVO SAV. TVERŲ GIMNAZIJOS EMBLEMOS KŪRIMO KONKURSO NUOSTATAI

 

 

antikorupcine

Kviečiame į fotografijų parodą!

Lapkričio 6 d. 13.00 val. Tverų gimnazijos vestibiulyje atidaroma Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriaus dr. Jono Sąlygos fotografijų paroda „Jūros impresija“.

Save ir autorinę fotografijų parodą dr. J. Sąlyga pristato taip: „Vaikystėje skaptavau medinius laivelius, leidau juos pasroviui Luknės, kuri įteka į Dubysą, upeliu, vildamasis, kad šie mano rankų kūriniai pasieks ne tik marias, bet ir jūrą. Jūra žadino mano svajones.

Norėjau tapti kapitonu. Ūgtelėjęs jai kūriau dainas. Vėliau pasirinkau gydytojo profesiją, tačiau karjeros ir gyvenimo kelias mane vis tiek atvedė prie jūros. Prieš keletą metų pasiėmiau ir fotoaparatą, kurio objektyvą taip pat nukreipiau į jūrą.

Niekada nebuvau fotografijos profesionalas, tačiau dar mokykloje ir studijų metais į rankas paimdavau juostinį aparatą. Mėgau įamžinti įvairius renginius, o vėliau pats ryškinti nuotraukas. Atsiradus skaitmeninei fotografijai viskas tapo lyg ir paprasčiau. Tačiau jūra nepripažįsta to, kas paprasta.

Per keletą metų ir keliolika tūkstančių padarytų kadrų supratau – jūra niekada nepozuoja. Turi suspėti su ja, arba kantriai laukti akimirkos, kuria nustebintum pats save. Jos belaukiant, arba jau gėrintis užfiksuotais kadrais, užvaldo emocija,  kurią norisi išreikšti žodžiais. Tokia manoji jūra, tokia manosios jūros impresija.“  

 

Kviečiame pasigrožėti vaizdais!

 

SVEIKATINGUMO DIENA

MOKESČIO UŽ VAIKŲ IŠLAIKYMĄ RIETAVO SAV. TVERŲ GIMNAZIJOS PRAILGINTOS DIENOS GRUPĖJE TVARKA

SPRENDIMAS DĖL PRAILGINTOS GRUPĖS ĮSTEIGIMO

 

Dėl teisės akto pakeitimo

Informacija tėvams

Informacija mokytojams