Žinutė

Sausio 10 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko 58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas. Tverų gimnazijos II klasės mokinė Eda Barsteigaitė tarp 9 -10 kl. Rietavo savivaldybės mokinių užėmė 1-ąją vietą. Mokytoja Vaida Katauskienė.

Sausio 18 dieną Gataučiuose (merginoms) ir Joniškyje (vaikinams) vyko Lietuvos mokyklų kaimo vietovių tinklinio zoninės varžybos. Mūsų mokyklos komandos iškovojo antrąsias vietas ir pateko į sekantį etapą. Vaikinų komandai atstovavo: N. Grigula, A. Barauskis, I. Monstavičius, A. Baikauskis, E. Pleškys, V. Kupa, P. Gudauskas. Merginų komandai: K. Grabauskaitė, E. Gedvilaitė, U. Griguolaitė, K. Maulaitė, M. Gudauskaitė, E. Kiršytė, K. Grigulaitė, E. Barsteigaitė, S. Šaukštelytė, E. Maulaitė. Sėkmės komandoms kitame etape!