Pergalės kroso varžybose

Balandžio 19 d. vyko Rietavo savivaldybės tarpmokyklinės kroso varžybos (2000-2003 metų bei 2004 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupėse).

Komandą varžybose sudarė keturi berniukai ir keturios mergaitės. Mergaitėms reikėjo įveikti 500 m, o berniukams – 1000 m.

Jaunesniems atstovavo 6-8 kl. mokiniai – Edvinas Petkus, Mantas Mikalauskas, Edvinas Eizgirdas, Neilas Bacys, Monika Maulaitė, Andrėja Dobravalskytė, Eglė Varanavičiūtė, Skaiva Linkytė. Ši komanda iškovojo garbingą trečiąją vietą.

Vyresniųjų grupėje gimnazijai atstovavo 8-III kl. mokiniai – Ignas Griguola, Domantas Bagdonas, Laurynas Bernotas, Lukas Petravičius, Karolina Maulaitė, Ernesta Gedvilaitė ir seserys Ema bei Martyna Kiršytės. Jaunuoliai estafetę įveikė per 20 min. ir 24 s. Tai buvo geriausias laikas ir mūsų gimnazijos atstovai tapo varžybų nugalėtojais! Vyresniųjų komanda gegužės 6 dieną varžysis kroso estafečių finaliniame etape Kėdainiuose. Sveikiname mokinius, mokytoją Andrių Černeckį ir linkime sėkmės finale!