Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginys

Lapkričio 12-16 dienomis mūsų gimnazijos biblioteka tradiciškai kartu su Šiaurės šalių miestų ir miestelių bibliotekomis dalyvavo Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje „Auštant“. Šių metų tema – „Šiaurės Herojai“‚ skaitytas Elias ir Agnes Vahlund kūrinys „Superherojų vadovas“.

Lapkričio 12 d. dar prieš 9 val. į gimnazijos biblioteką rinkosi pradinių klasių mokinukai. Apžiūrėję šiaurės šalių skaitiniams skirtą parodą, patogiai įsitaisę mažieji klausėsi šių metų kūrinio. Bibliotekininkė ir mokytoja Loreta Švaplienė dėkoja I klasės gimnazistei Ernestai Gedvilaitei, sutikusiai suvaidinti superheroją, pradinių klasių mokytojoms Daivai, Loretai ir Danutei, padėjusioms pratęsti skaitinių savaitę integruotomis pamokomis su biblioteka, ir, žinoma, mokiniams.

20181113_084125

20181112_084959