Paskutinis skambutis

Šiemet paskutinis skambutis skambėjo 50-ajai mūsų mokyklos abiturientų laidai. Jaunuoliams, jau tuoj tuoj kelsiantiems sparnus ir kilsiantiems į naują – savarankišką – gyvenimą, sakyti gražiausi žodžiai, linkėta, džiaugtasi…

Abiturientų pasveikinti atvyko Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, Rietavo savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Lidija Rėkašienė, Tverų klebonas Aivaras Pudžiuvelis. Prasmingų žodžių negailėjo gimnazijos direktorė Gitana Kužmarskytė, buvusi gimnazijos direktorė Aldona Sūdžiuvienė, buvusios mokytojos, klasės vadovas Kęstutis Mačernis, mokytojai, tėveliai, mokiniai. Po paskutinio skambučio šventės abiturientai gimnazijos teritorijoje tradiciškai pasodino medelį.